Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Патріарх Філарет прибув до Луцька

31 травня 2015 р. Зустріч Патріарха Філарета у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

31 травня ввечері Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет приїхав на Волинь, щоби разом із православними християнами нашого краю відзначити храмовий празник кафедрального собору Святої Трійці, що в Луцьку.

На межі Волинської і Рівенської областей його зустріли митрополит Луцький і Волинський Михаїл та канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. Біля брами Троїцького собору високого гостя вітали єпископ Володимир-Волинський Матфей, декан цього храму протоієрей Микола Нецькар, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко), інше місцеве духовенство, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова облради Валентин Вітер, луцький міський голова Микола Романюк, голова апеляційного суду Волинської області Петро Філюк, начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. Вірні, яких зібралося чимало, зустріли Патріарха оплесками. Учні Центру християнського виховання дітей та молоді, виголосивши віншування, вручили Його Святості коровай.

Із нагоди прибуття Першоієрарха в головному храмі Волині відправили подячний молебень. Святійший владика привітав присутніх із празником Трійці та наголосив, що за Божественною Літургією він разом із волинською громадою насамперед молитиметься за перемогу у війні на Донбасі та прощення як наших провин перед Усевишнім, так і за приведення до покаяння російського народу, який, немов Каїн, підняв руку на брата.

Завтра під проводом Предстоятеля Церкви відправлять Літургію у Свято-Троїцькому соборі, яка розпочнеться о 9.00.

31 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо