Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Мої спогади без прикрас

Мої спогади без прикрас
Протоієрей Сергій Мельничук-Мартинюк

Мої спогади без прикрас / прот. С. Мельничук-Мартинюк. – Луцьк : Надстир’я; Ключі, 2013. – 160 с.

У книзі спогадів священика розповідається про його життєвий і душпастирський шлях на тлі буття українського суспільства післявоєнного періоду. Мемуари подано зі збереженням особливостей усного викладу, оскільки за станом здоров’я автор не зміг їх викласти письмово, а начитав.

Для загалу читачів.

Формат А4

Ціна: у твердій обкл. – 55 грн, у м’якій – 45 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо