Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Інші видавництва

Європа. Луцьк. 1429-й
Європа. Луцьк. 1429-й Віктор Гребенюк

Того року було дві найвизначніші події: визвольний похід Жанни Д’Арк і з’їзд государів у Луцьку. Тоді в замку Любарта прозвучало пророцтво про Русь-Україну. Та, на жаль, якщо про Орлеанську Діву знають усі, то про конгрес монархів нашого континенту в тогочасному Лучеську Великому – майже ніхто...

Прийняття і сприйняття християнства в Русі-Україні
Прийняття і сприйняття християнства в Русі-Україні Петро Кралюк

Праця присвячена питанням поширення Християнства на українських землях, починаючи з найдавніших часів і закінчуючи Володимировим хрещенням.

Православний молитовник
Православний молитовник

Молитви ранішні, вечірні, на всяку потребу...

Святитель Григорій Ниський. Творіння (у чотирьох томах)
Святитель Григорій Ниський. Творіння (у чотирьох томах) Святитель Григорій Ниський

Видання в чотирьох томах із життєписом: духовно-моральні твори, листи й проповіді, роз’яснення і тлумачення біблійних текстів святителя Григорія, єпископа Ниського (IV ст.), брата св. Василія Великого.

Святитель Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської. Творіння (у двох томах, чотирьох книгах)
Святитель Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської. Творіння (у двох томах, чотирьох книгах) Святитель Василій Великий

У двотомному виданні – чотири книги з життєписом, духовно-моральними творами, листами й проповідями, роз’ясненням і тлумаченням біблійних текстів цього видатного ієрарха, церковного письменника й богослова IV ст. Кожен том складається із двох книг.

Канонічні вимоги до священичого служіння
Канонічні вимоги до священичого служіння Святослав Чокалюк

Вимоги до кандидатів на священство; обрання, права та обов’язки єпископа; права кліриків. Із додатком.

Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах)
Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах) Святитель Григорій Палама

Праці щодо питань пізнання, спілкування з Богом не за допомогою людської філософії, а через молитву, Його Божественну благодать і нашу участь у житті Христа...

Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах)
Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах) Паїсій Святогорець

У перших п’яти томах – бесіди цього відомого афонського монаха. Шостий том – «Повне житіє старця Паїсія Святогорця» – упорядкував учень преподобного ієромонах Ісаак...

Архіпастирське служіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за 50 років в архієрейському сані (у 3-х томах)
Архіпастирське служіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за 50 років в архієрейському сані (у 3-х томах)

У цьому тритомному виданні зібрано відомості про відправи та рукоположення, які протягом півстолітнього архієрейського служіння звершував Святійший Патріарх Філарет.

Октоїх (у двох томах)
Октоїх (у двох томах)

У першому томі вміщено піснеспіви Ранніх, Літургій, малої і великої Вечірніх, повечір’їв на кожен день із 1-го по 4-й гласи, у другому – богослужіння від 5-го до 8-го гласу, із додатками та уставною частиною.

1-10  11-20  21-30  31-39
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо