Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Шацький деканат

Єпископ Володимир-Волинський Матфей
Єпископ Матфей відвідав парафію в Шацьку

Вікарій єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла 7 квітня, на Благовіщення Пресвятої Богородиці, очолив Літургію в тимчасовій каплиці Мучениці Татіани...

10 квітня 2015 р.
1 грудня 2014 р. В храмі Архістратига Михаїл в селищі Шацьк. Світлина з архіву священика Матвія Олійника
Величаючи угодницю

В парафію Архістратига Михаїла селища Шацьк прибула ікона великомучениці Варвари з часткою мощей...

02 грудня 2014 р.
9 жовтня 2014 р. Перепоховання останків польських військових у с. Мельники Шацького деканату. Світлина з сайта pravda.lutsk.ua
Спом’янули і їх

Шацький декан разом з іншими священиками взяв участь у перепохованні останків польських військових у с. Мельники...

20 жовтня 2014 р.
10 серпня 2014 р. Шацький декан протоієрей Михайло Цвинкилевич
Добрі сусіди

Шацький декан взяв у часть в днях добросусідства між селами Адамчуки та Збереже (Республіка Польща)...

21 серпня 2014 р.
22 травня 2014 р. Хресний хід з ковчежцем із частинкою мощей святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця в Любомлі. Світлина з архіву протоієрея віктора Возняка
Для поклоніння Поліссю

У Шацькому та Любомльському деканатах єпархії перебував ковчежець із частинкою мощей святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця...

24 червня 2014 р.
14 липня 2013 р. Іконостас у храмі Великомученика Димитрія Солунського с. Самійличі Шацького деканату. Світлина з архіву єпископа Матфея (Шевчука)
Ще крок до завершення

Єпископ Матфей освятив новий іконостас у храмі Великомученика Димитрія Солунського с. Самійличі Шацького деканату...

19 липня 2013 р.
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (у центрі). Світлина Ігоря Сацика
Богослужіння з Первосвятителем (додано відео)

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив храмове свято кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку...

Протоієрей Михайло Цвинкилевич
Кадрові зміни

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл призначив протоієрея Михайла Цвинкилевича шацьким деканом...

09 квітня 2013 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, понад 250 інших священнослужителів і багато мирян із єпархії взяли участь у хресному ході та молебні, які відбулися в Києві з нагоди свята хрещення Русі-України. Світлина інформаційної служби єпархії
Свято єднання

28 липня волиняни вже вп’яте активно відзначили День Хрещення Київської Русі-України в столиці. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, понад 250 інших священнослужителів і багато мирян із нашої єпархії взяли участь у хресному ходу, який очолив Патріарх Філарет, від кафедрального Володимирського собору до пам’ятника рівноапостольному князеві Володимиру та молебню біля нього.

Як зазначив владика Михаїл 29 липня у недільній проповіді в луцькому соборі Святої Трійці, якщо ми відзначаємо це свято разом, це означає, що воно стає загальнодержавним, в іншому випадку – то була б просто задекларована подія. Святкування Дня Хрещення – це усвідомлення самої події, акцент на нас самих, на Християнстві, підкреслив високопреосвященний.

30 липня 2012 р.
Освята хреста й місця під будівництво Троїцького храму в Любомлі. Світлина Леоніда Самолюка
ДОРОГОЮ БУДІВНИЦТВА

На свято Трійці в Любомлі провели хресний хід та освятили хрест і місце під будівництво Троїцького храму. З благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла богослужіння очолив любомльський і шацький декан протоієрей Віктор Возняк. З ним співслужили настоятель парафії священик Тарас Свистович й інші священнослужителі цих деканатів.

Вітаючи вірних із урочистою подією, о. Віктор зазначив, що не кожному дано побудувати храм Божий. На них же Сам Господь благословляє й покладає цю святу місію, увіковічнивши як засновників та будівничих церкви Христової.

25 травня 2010 р.
1-10  11-15
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо