Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Спом’янули і їх

9 жовтня 2014 р. Перепоховання останків польських військових у с. Мельники Шацького деканату. Світлина з сайта pravda.lutsk.ua

Шацький декан протоієрей Михайло Цвинкилевич разом з іншими священиками взяв участь у перепохованні останків польських військових у с. Мельники і звернувся до учасників заходу з душпастирським словом.

Як повідомляє сайт Pravda.lutsk.ua, це солдати, які загинули у вересні 1939 року, на початку Другої світової війни. Наше духовенство помолилося за упокоєння їхніх душ за богослужінням, яке очолив єпископ Римсько-Католицької Церкви Віталій Скомаровський.

20 жовтня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо