Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У єпархії розпочалися Богослужіння батьківських поминальних субот Великого посту

7 березня 2015 р. Панахида в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

7 березня Божественну Літургію та панахиду в кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Із владикою служили декан протоієрей Микола Нецькар та соборне духовенство.

На Великий піст Церквою встановлено три поминальні, або ж батьківські, суботи: у 2-й, 3-й та 4-й тижні. Під час цього посту, крім субот і неділь, не звершується повна Літургія, а під час Літургії ранішосвячених Дарів немає виокремленої молитви за померлих. Тому, щоб не полишати спочилих тих благ, які вони отримують під час поминання на Літургії, Церква встановила особливе їх поминання.

07 березня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо