Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Духовенство єпархії взяло участь у заходах до Дня соборності (уточнено, додано фото, відео)

22 січня 2015 р. Під час заупокійної літії на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії

22 січня митрополит Луцький і Волинський Михаїл і канцлер єпархії протоієрей Микола Цап побували на урочистостях у муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

Потому з деканом кафедрального храму Святої Трійці протоієреєм Миколою Нецькаром і кліром владика відслужив літію по всіх загиблих за вільну та єдину Вітчизну. Молилися голова ОДА Володимир Гунчик, голова облради Валентин Вітер та громадськість.

У душпастирському слові високопреосвященний зазначив, що хоч відзначаємо подію майже сторічної давнини, приклади боротьби за соборність є і сьогодні, ними й надихаємось.

Відтак відбулося покладення квітів до меморіальної дошки героям «Небесної сотні» та всім загиблим за Україну.

У Володимирі-Волинському помічник міського декана протоієрей Ігор Бігун та інше місцеве духовенство побували в Мистецькому центрі ім. Т. Шевченка  на урочистому концерті до Дня соборності.

А в Любомлі декан протоієрей Віктор Возняк разом із тими, хто зібрався відзначити цей день, молився за Україну та пом’янув усіх загиблих за неї. Після цього виголосив слово, зауваживши: боротьба за незалежність і єдність Сходу й Заходу триває досі. Також відбувся своєрідний флешмоб, учасники якого жертвували кошти на потреби армії.

24 січня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо