Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Хай буде їх менше

У неділю, в кафедральному соборі Святої Трійці з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відслужили молебень із нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт.

Відправу очолив декан протоієрей Микола Нецькар. Духовенство й миряни молилися за те, щоб усіх сиріт в нашій країні було усиновлено, щоб вони зростали в українських побожних сім’ях.

У проповіді о. Микола підкреслив важливість зростання дітей із материнським теплом і батьківською турботою, а також закликав усіх молитися за них.

13 листопада 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо