Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Молимось за Україну

24 серпня 2013 р. Подячний молебень на Київському майдані Луцька з нагоди Дня Незалежності України, який очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі і миряни єпархії відзначають День Незалежності України, беручи участь у святкових Богослужіннях і заходах.

Учора митрополит Луцький і Волинський Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап були учасниками урочистості в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. А в день свята, сьогодні, владика відправив два подячні молебні в обласному центрі: у кафедральному соборі Святої Трійці і на Київському майдані, де з молитви й архієреського слова розпочалося вітання міського голови Миколи Романюка, представників облдержадміністрації та облради, вручення державних нагород і урочиста хода до Театральної площі. Із високопреосвященним співслужили декан протоієрей Микона Нецькар й інше духовенство собору.

«Ми дякуємо Богові за незалежність, під час якої можемо вільно приходити до храму і за це нас ніхто не переслідує, можемо своїми устами і серцем прославляти Бога, маємо можливість виражати свою віру в наших символах, молитвах, цінностях духовних», зазначив архієрей у своєму слові. «Ми просимо, щоб милостивий Господь благословив кожного з нас на щасливе життя в нашій Україні!».

24 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо