Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Молимось за Україну

24 серпня 2013 р. Подячний молебень на Київському майдані Луцька з нагоди Дня Незалежності України, який очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі і миряни єпархії відзначають День Незалежності України, беручи участь у святкових Богослужіннях і заходах.

Учора митрополит Луцький і Волинський Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап були учасниками урочистості в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. А в день свята, сьогодні, владика відправив два подячні молебні в обласному центрі: у кафедральному соборі Святої Трійці і на Київському майдані, де з молитви й архієреського слова розпочалося вітання міського голови Миколи Романюка, представників облдержадміністрації та облради, вручення державних нагород і урочиста хода до Театральної площі. Із високопреосвященним співслужили декан протоієрей Микона Нецькар й інше духовенство собору.

«Ми дякуємо Богові за незалежність, під час якої можемо вільно приходити до храму і за це нас ніхто не переслідує, можемо своїми устами і серцем прославляти Бога, маємо можливість виражати свою віру в наших символах, молитвах, цінностях духовних», зазначив архієрей у своєму слові. «Ми просимо, щоб милостивий Господь благословив кожного з нас на щасливе життя в нашій Україні!».

24 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо