Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Скарб

Скарб
Володимир ЛИТВИНЕНКО

Легенда розповідає, що високо в горах жив дракон. Він охороняв неоціненний скарб у печері. Бідний хлопець (а де ви бачили, щоб багатий змагався з драконом?) вирішив заволодіти скарбом. Але як? Убити дракона? Ввести в оману? Коли хлопець зайшов у печеру, йому стало моторошно. Дракон був величезним. 

– Чого ти прийшов? – проревів дракон. 

– Я... я хочу розбагатіти, – затинаючись, промовив хлопець. 

– Добре, я дам тобі трохи грошей, але що ти даси мені? – проревів дракон. 

– А що тобі потрібно? – уже сміливіше спитав хлопець. 

– Я тисячу років живу в печері, мені сумно, віддай мені радість, – проревів дракон. 

І хлопець віддав радість. Дуже швидко гроші закінчились, і юнак знову приходив до дракона та віддавав, віддавав... Безтурботність, кохання, дружбу, молодість. Усе віддавав хлопець за гроші. Він усе втратив, але став дуже-дуже багатим.

Легенда не розповідає, чим закінчилася ця історія. Одне знаємо достеменно: хлопець не радів тим грошам, які з’явились у нього. 

Ця легенда нічого не вчить?

19 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо