Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Голос читача

Ватерлоо наших душ
Ватерлоо наших душ Іван ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ, м. Луцьк

18 червня 1815 року, в неділю, на полі після зливи біля невеличкого бельгійського селища Ватерлоо остаточно закотилася зірка військового та політичного генія Наполеона І Бонапарта, імператора французів, яка світила йому трохи не 20 років...

24 вересня 2013 р.
Головне для спасіння
Головне для спасіння Іван ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ, м. Луцьк

Кожний християнин має задуматися, з якими духовними здобутками, скарбами та чеснотами проживає дані Господом земні роки.
Апостол Павло справедливо зазначає:
«­…­ми нічого не принесли в світ, і явно що нічого не можемо і винести з нього» (1Тим. 6:7)...

21 вересня 2013 р.
СПОКУСА НЕ ТІЛЬКИ ОДЯГОМ

Олена КУЛИЧКОВА, 16 років

Спокуса не тільки одягомЯк одягнені мої ровесниці? Короткі, вище колін спіднички, топики, босоніжки на високій шпильці... Запитати таку дівчину, чому вона одягається саме так – відповідь буде проста: зараз це модно. Мода оточує нас повсюди й ми поступово, непомітно для себе, починаємо їй підкорятися у всьому.

Продавці модних молодіжних магазинів стверджують: чим менше одяг покриває тіло, тим він модніший і бажаніший. Хто ж придумує таку дивну «моду»?..

24 листопада 2006 р.
ШАНУЙМО СВЯТІ ІКОНИ

Протоієрей Тарас СТЕФУРА, локачинський декан

У наш час можна почути багато розмов про церкви, віру і про Бога. Та найчастіше – про нешанування ікон, або іконоборство, – переважно з уст людей, які називають себе свідками Єгови. Це найпоширеніша єресь.

Іконоборці, мотивуючи тим, що друга Заповідь Божа забороняє ідолопоклонство, називають ікони ідолами. Усю Божу науку вони тлумачать по-своєму, відкидають Святу Трійцю, Божу Матір, святих угодників. І часто, заходячи до православних, починають нав’язувати своє лжевчення. Розгортають Біблію і, вибравши якийсь вислів, тримаються його, не читаючи далі...

23 вересня 2006 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо