Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Душпастирі відкрили змагання з пожежно-прикладного спорту

30 липня 2015 р. Перед змаганнями пожежників. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний та інші священнослужителі взяли участь у відкритті всеукраїнських змагань на спортивно-навчальному комплексі Держдепартаменту з надзвичайних ситуацій в обласному центрі.

30 липня було відслужено молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла, владика окропив учасників змагань освяченою водою. У слові до спортсменів-пожежників високопреосвященний побажав їм бути, як сказано в Святому Письмі, не літеплими, а гарячими у вірі.

Разом з усіма молилися луцький міський голова Микола Романюк, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, начальник Управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Потому владика вручив нагороди переможцям першого етапу змагань.

31 липня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо