Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

При ВПБА відкрили центр для молодіжних організацій

1 липня 2015 р. Прес-конференція і презентація першого громадського «Молодіжного центру, який діятиме на базі ВПБА. Світлина з сайта volynpost.com

1 липня у Волинській православній богословській академії відбулась прес-конференція і презентація першого громадського «Молодіжного центру, який діятиме на її базі.

На запрошення спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла захід відвідав проректор з науково-дослідницької роботи священик Ярослав Черенюк. Зокрема, він зазначив, що молодіжні об'єднання можуть звертатись до адміністрації духовної школи з проханнями у сприянні та організації різноманітних заходів.

02 липня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо