Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Духовенство єпархії взяло участь у заході щодо розвитку творчих людей

20 травня 2015 р. Круглий стіл в ЛНТУ. Світлина інформаційної служби єпархії

20 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл, інші священнослужителі долучилися до круглого столу «Роль держави, церкви і громадських організацій у розвитку творчої особистості» в Луцькому національному технічному університеті (ЛНТУ).

Владика у слові зазначив, що у формуванні умов для розвитку сучасної особистості велику роль відіграє Церква і сім'я. Поміж різними інституціями, як, наприклад, школа, університет чи релігійна спільнота, найбільший вплив на виховання людини має сім'я.

Із доповіддю про важливість викладання основ християнської етики у вищій школі виступив капелан закладу протоієрей Василь Янчук. Як повідомила в. о. ректора Зоряна Герасимчук, він перший на Волині запропонував викладати цю дисципліну у вишах та видав збірник, який затвердило Міністерство освіти і науки України.

До обговорення долучились: луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, духівники інших навчальних закладів, представники влади та різних громадських організацій.

На завершення учасники прийняли резолюцію щодо обговорюваних питань.

22 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо