Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Провели у вічність іще одного бійця

4 квітня 2015 р. Похорон військовослужбовця Сергія Дудки в кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

4 квітня в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці духовенство відспівало Сергія Дудку, сорокарічного добровольця з 24-ї окремої механізованої бригади.

Чин похорону очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. У проповіді владика, зокрема, наголосив: багатьох людей, яких ми тепер справедливо називаємо героями, не було помітно до війни, вони жили як прості громадяни і їх не показували по телебаченню. Але їхні душі були готовими, щоб стати на захист ближніх, навіть віддати своє життя. Тепер ми говоримо: «Герої не вмирають», і ці слова набувають особливого смислу напередодні Воскресіння Христового, хоча похорони героїв і затьмарюють світле торжество нашої віри.

Потому на Театральній площі відбулося громадське прощання із померлим.

Погребіння проведено на алеї почесних поховань міського цвинтаря біля с. Гаразджа.

Сергій Дудка народився в Ковелі, вчився у загальноосвітній школі № 3 м. Луцька. Зазнавши тяжких ушкоджень у зоні АТО, помер під час лікування у Львівському військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

04 квітня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо