Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Священик із Волині продовжує опікуватись курсантами Академії сухопутних військ

28 лютого 2015 р. В львівському храмі Стрітення Господнього. Світлина з архіву протоієрея Миколи Гінайла

Настоятель володимир-волинської каплиці Віфлеємських немовлят-мучеників протоієрей Микола Гінайло і надалі духовно підтримує майбутніх офіцерів і тих, хто підвищує військову кваліфікацію.

28 лютого душпастир взяв участь у дострокових випускних урочистостях академії, служив молебень за здоров’я випускників та за Україну. Частину їх буде направлено в зону АТО.

1 березня, в 1-шу неділю Великого посту, Торжества Православ’я, о. Микола з іншими священиками правив Літургію у львівському храмі Стрітення Господнього. Воїни перед поїздкою на Схід приступили до Сповіді та Причастя.

А 4 березня на прохання викладачів, які відповідають за виховну роботу, військовослужбовцям вишу зі сприяння о. Миколи доставлено та роздано близько 40 примірників Біблії та 160 примірників її частини – Нового Заповіту.

Нагадаємо: душпастир із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла перебуває на курсах підвищення кваліфікації Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, де духовно підтримує курсантів.

05 березня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо