Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Від кафедрального собору відправлено чергову допомогу українським воїнам на Схід

10 лютого 2015 р. Відправка благодійної допомоги українським військовослужбовцям у зону АТО. Світлини інформаційної служби єпархії

10 лютого ще один гуманітарний вантаж від парафіян луцького Свято-Троїцького собору повезли в зону АТО.

Цього разу матеріальну підтримку – понад тонну – в добру дорогу благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Допомогу направлено в селище Піски поблизу Донецька, звідти її буде розподілено між потребуючими підрозділами.

Організатор збору продуктів і одягу та доставки на Схід – священик Олександр Вронський. У нижньому храмі собору щосереди і щоп’ятниці він править молебні за воїнів та Україну. А миряни зносять те, що можуть пожертвувати для наших захисників.

10 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо