Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Наближають до Господа

7 листопада 2014 р. Виступ хору ВПБА під час відкриття виставки ікон в «Галереї мистецтв» Луцька. Світлина Владислава Фульмеса

Керівництво та студенти Волинської православної богословської академії (ВПБА) взяли участь у відкритті виставки ікон, влаштованої Генеральним консульством Республіки Польща в Луцьку та обласною організацією Національної спілки художників України.

Під час заходу 7 листопада в «Галереї мистецтв» Спілки в обласному центрі ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін, проректор з науково-дослідницької роботи священик Ярослав Черенюк та вихованці академії оглянули роботи т. зв. міжнародних пленерів – IV в Замлинні на Волині та VI у Новіцах (Польща).

У своєму слові отець ректор, передавши вітання й благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла з нагоди відкриття виставки, зазначив, що такі імпрези допомагають наблизитись до Творця, ікони ж та їх вивчення сприяють духовності. Священик повідомив, що у ВПБА викладається предмет «Богослів'я ікони». Також, пригадуючи нещодавню поїздку до Греції, розповів про особливості візантійського іконопису.

Чоловічий хор ВПБА під керівництвом регента Василя Кравчука прикрасив захід духовними піснеспівами.

Учасниками вернісажу також були: голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, міський голова Микола Романюк, генеральний консул Беата Бживчи, представники інших конфесій, митці, громадськість.

09 листопада 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо