Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Любові потребуємо найперш

4 листопада 2014 р. Храм Рівноапостольного князя Володимира Великого с. Стрільче Горохівського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Рівноапостольного князя Володимира Великого с. Стрільче Горохівського деканату. Місцева парафія нещодавно перейшла з Московського в Київський Патріархат.

У проповіді високопреосвященний підкреслив, що в цій святині Служба Божа архієрейським чином українською мовою служиться вперше. Також розповів про різні підходи до розуміння любові: любов до Бога, до ближнього, до себе, земне кохання. Наголосив, що любові ми потребуємо за своєю природою, особливо любові Всевишнього – до людей: «Сьогодні Церква, тобто ми з вами, як ніколи потребуємо цієї Божественної любові. Божественної любові, яка би спонукала нас до єдності, до миру, до щасливого буття тут, на землі».

Згадуючи про Казанський образ Богоматері, особливе вшанування якого випадає на той день, зауважив: Волинська земля – під опікою Богородиці, про це свідчить велика кількість Її чудотворних ікон, явлень.

Під час Відправи митрополит висвятив на ієромонаха інспектора і викладача Волинської православної богословської академії ієродиякона Іларіона (Зборовського) і вручив декілька благословенних грамот активним парафіянам.

Із владикою служили: декан протоієрей Андрій Сидор, декан монастирів єпархії та намісник чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецього деканату, ігумен Константин (Марченко), настоятель парафії протоієрей Андрій Лотоцький, інше місцеве духовенство.

05 листопада 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо