Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Вітання науковцям

Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап взяв участь у відкритті ХХІ Міжнародної наукової конференції «Волинська ікона: дослідження та реставрація», що проходила в обласному краєзнавчому музеї.

У слові о. Микола відзначив, що Музей волинської ікони є славою не лише нашого краю, а й усієї України. Навколо цього закладу згуртувалося чимало вчених та дослідників. Вони багато попрацювали над вивченням минулого Волині. «І як результат діяльності ми бачимо проведення конференцій та видання наукових збірників», – підсумував представник духовної консисторії.

Душпастир передав вітання й благословіння від митрополита Луцького і Волинського Михаїла та побажав плідної праці учасникам.

19 жовтня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо