Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Для духовного багатства

5 жовтня 2014 р. Храм Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Учора митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив новий храм Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького районного деканату (т. зв. Царське Село, фактично на околиці обласного центру).

У проповіді на завершення Божественної Літургії високопреосвященний розкрив поняття совісті, дії благодаті Святого Духа на людину, наше призначення в земному житті. Тлумачачи поняття духовності, він наголосив: «Духовність – це твоє почуття на основі любові, бо найвище є любов. І людина духовна – це людина, в душі якої панує любов». Далі на різноманітних прикладах підкреслив важливість любові у справі спасіння.

Із владикою молились: декан монастирів єпархії та намісник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин, що на Ківереччині, ігумен Константин (Марченко), ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, настоятель парафії протоієрей Володимир Лозинський, луцький міський голова Микола Романюк та інші миряни.

06 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо