Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Діти просять миру

Протоієрей Микола Даньків. Світлина з архіву священика Володимира Новіцького

За почином турійського декана протоієрея Миколи Даньківа навчання в загальноосвітніх школах І–ІІ ступенів району вихованці разом із учителями розпочинають із молитви «Отче наш» – за мир в Україні. Цю ідею підтримала завідувач райвідділу освіти Надія Матвіюк, педколективи.

Ініціативу благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, висловлюючи впевненість, що у важкий для Батьківщини час цю практику доречно впроваджувати і в інших деканатах єпархії.

11 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо