Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Дзвін закликає

23 серпня 2014 р. Протоієрей Михайло Онищук (другий справа) – на відкритті фестивалю дзвонового мистецтва «Благовіст Волині» в Замку Любарта. Світлина інформаційної служби єпархії

23 серпня луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв у часть у відкритті фестивалю дзвонового мистецтва «Благовіст Волині», що проходив у Замку Любарта в рамках заходів з нагоди Дня Незалежності України.

«Дзвін у Церкві був, є і буде. А наповнення дзвону – це ми з вами! Там повинна бути не тільки мелодія. Там повинно бути те, що заповідав Христос – любов. Єдина ознака, що ми Божі», – наголосив в своєму слові о. Михайло.

Учасниками початкової частини фестивалю, приуроченому також 585-й річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку, були міський голова Микола Романюк, представники інших конфесій, громадськість. Дзвонарі представляли своє мистецтво під гаслом «Коли лунають дзвони – нехай мовчать гармати».

25 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо