Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Ікони замість людей?

12 серпня 2014 р. Ікона Ісуса Христа, яка мироточила, в храмі с. Мислині Горохівського деканату. Світлина з архіву протоієрея Андрія Сидора

У храмі с. Мислині Горохівського деканату мироточив образ Ісуса Христа на іконостасі. Про це повідомив настоятель Свято-Троїцької парафії протоієрей Василь Ціко, звернувшись до митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Появу на іконі маслянистої пахучої речовини о. Василь помітив ще 9 серпня, в день великомученика і цілителя Пантелеймона. А вже наступного дня, за словами душпастиря, по образу «потекли струмки цієї рідини».

12 серпня в Мислині прибули декан протоієрей Андрій Сидор, інше місцеве духовенство й відслужили перед іконою акафіст.

«Коли перестають люди плакати над своїми гріхами, тоді починають плакати, мироточити, обновлятися ікони». Таку ймовірну причину дивного явища назвав о. Андрій, звертаючись до учасників молитви.

З благословіння владики настоятель продовжує молитовне служіння перед святинею і спостереження.

22 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо