Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«Українська Церква – з вами!»

10 серпня 2014 р. Молебень у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці на початок нового єпархіального проекту пастирської опіки матерів і дружин військовослужбовців «Українська Церква – з вами!». Кадр із відео інформаційної служби єпархії

Так називається новий єпархіальний проект пастирської опіки матерів і дружин військовослужбовців, який почали реалізовувати з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Священики всієї єпархії відправлятимуть у храмах молебні для рідних військовиків, задіяних в АТО. Молитимуться за їхнє здоров’я та скоре повернення переможцями. Також отці звертатимуться до матерів і дружин із душпастирським словом, спілкуватимуться з ними, з’ясовуючи, чим матеріально парафія може допомогти їхнім синам, чоловікам, з подальшою організацією допомоги. У кожній церкві настоятель самостійно визначатиме інші деталі.

Проект, ідею якого подав відділ організації благодійності та соціального служіння єпархії (завідувач Валерія Лесюк), розпочався вчора відправою молебню в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Його очолив владика Михаїл після недільної Божественної Літургії.

Церква не стоїть осторонь проблем своїх вірних, запевнив владика, розповівши учасникам богослужіння про духовну й матеріальну підмогу духовенства учасникам АТО. Відтепер священнослужителі звернуть більше уваги на їхніх матерів і дружин, щоб ця поміч стала більш ефективною і системною. Бо хто краще знає про потреби солдата, ніж його найрідніша людина?

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі такі молебні відправлятимуть щотижня в суботу після Всенічної, приблизно о 19.00.

11 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо