Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Пам’ятаючи війну попередню

21 липня 2014 р. На Меморіальному комплексі вічної слави в Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі та миряни єпархії взяли участь у богослужіннях та заходах із нагоди 70-ї річниці визволення Волині від німецьких загарбників.

21 липня декан Луцька протоієрей Михайло Онищук відслужив на Меморіальному комплексі вічної слави в обласному центрі заупокійну літію по загиблих у Другій світовій.

«Ми ще не полюбили цю землю, ми ще тільки вчимося. Ви бачите, як ми забарвили все в жовто-блакитне. А хто нам заважав п’ять років тому це робити? Хто стримував нас від вишиванки, від патріотичних пісень, від любові один до одного, від єднання? Хто стримував? Байдужість! Наш головний ворог – байдужість!» – наголосив у своєму слові о. Михайло.

На заході були голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, голова облради Валентин Вітер, міський голова Микола Романюк, ветерани та громадськість.

Такі моління відбулися і в інших населених пунктах. Так, у Любомлі місцевий декан протоієрей Віктор Возняк на місцевому Пагорбі слави відправив заупокійне богослужіння, а в селищі Стара Вижва декан протоієрей Іван Зеленко ще й молебень за мир і спокій у державі.

24 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо