Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Потрібно об’єднатися!

20 липня 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді в кафедральному соборі Святої Трійці. Кадр із відео інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл укотре закликав митрополита Волинського і Луцького Нифонта, єпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира УПЦ (МП) до співпраці та об’єднавчого діалогу. Він зробив це 20 липня під час проповіді в кафедральному соборі Святої Трійці по завершенні недільної Божественної Літургії.

«Треба сідати за стіл переговорів. Про що розмовляти? Про те, що нас об’єднує. А ці „незручності“, які виникли, треба забути во ім’я миру і майбутнього України», – пояснив владика. При цьому наголосив, що моментів, які нас об’єднують, куди більше, аніж тих, що роз’єднують.

Також, на думку архіпастиря, настав час розвіювати неправильні стереотипи, які роками насаджували мирянам УПЦ (МП) щодо Київського Патріархату. Наприклад, коли вони розмежовують поняття «Православна Церква» й «Українська Церква». Мовляв, якщо Церква називається українською, значить вона вже не є православною.

21 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо