Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Звертатись із заявами

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив настоятелям парафій на найближчому недільному Богослужінні наголосити вірним, у яких діти вчаться в загальноосвітніх навчальних закладах, на необхідності подати заяви їх директорам, щоб у цих школах викладали предмет «Основи християнської етики».

Цей документ видано владикою за результатами громадського обговорення проблем і перспектив викладання предметів духовно-морального спрямування у школах області. У ньому, як повідомляла інформаційна служба єпархії, брали участь представники нашої Церкви.

Відповідальність за виконання розпорядження покладено на канцлера протоієрея Миколу Цапа та деканів єпархії.

05 червня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо