Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Дивен світ писанки

17 квітня 2014 р. Священик Володимир Труш під час відкриття 18-ї виставки-конкурсу «Писанковий дивосвіт» в арт-галереї «Луцьк». Світлина з сайта Lutskrada.gov.ua

Настоятель парафії Святого Йоана Хрестителя в Луцьку священик Володимир Труш на запрошення управління культури міськради, Луцької художньої школи та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь у відкритті 18-ї виставки-конкурсу «Писанковий дивосвіт» в арт-галереї «Луцьк».

Душпастир благословив початок заходу та привітав учасників із цією подією.

Як зазначено на сайті Lutskrada.gov.ua, у мистецькому проекті, який став традиційним для Луцька, взяли участь діти віком від 8 до 18 років. Роботи, представлені на конкурс, є авторськими і виконаними у традиційній манері – восковим розписом із фарбуванням природними або хімічними барвниками. Мета конкурсу – збереження традицій писанкарства, утвердження національних великодніх звичаїв, залучення дітей до вивчення й популяризації української писанки, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей.

Долучилися до дійства міський голова Микола Романюк, інші представники влади, громадськість.

24 квітня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо