Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Як належить юні

15 грудня 2013 р., Палац культури Луцька. Перший конкурс-фестиваль недільних шкіл обласного центру «Бог, мій край і я». Світлина інфомраційної служби єпархії

Учора відбувся перший конкурс-фестиваль недільних шкіл Луцька «Бог, мій край і я». Його проведено за почином декана обласного центру та настоятеля парафії Холмської ікони Богоматері протоієрея Михайла Онищука із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Конкурс-фестиваль приурочено до свята Миколая Чудотворця та з метою підбиття підсумків роботи цих навчальних закладів.

На урочистості, яка проходила в Палаці культури Луцька, зокрема, побували: канцлер єпархії та настоятель луцької парафії Святого великомученика Юрія Переможця протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії і настоятель парафії Апостола Филипа в обласному центрі священик Володимир Вакін, інше місцеве духовенство, директор Луцької гімназії № 4 ім. М. Левицького Олександр Мишковець.

Вихованці восьми недільних шкіл взяли участь у вікторині на знання Біблії та Закону Божого, представили мистецькі доробки, український одяг. Також було проведено конкурс зачісок православних дівчат.

Завершилось дійство словами митрополита Михаїла, який підкреслив, що головною цілью фестивалю-конкурсу – «прославлення Бога, послухати таланти, дати талантам натхнення». Також додав: дивлячись на ці недільні школи, можна радіти, що в нас така прекрасна молодь.

Декан Луцька о. Михайло, підсумовуючи захід, висловив упевненість, що такого роду свята сприяють розвитку юного покоління.

Відбулось нагородження учасників у різних номінаціях.

16 грудня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо