Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Прислухаймося до Бога миру

3 грудня 2013 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до волинян щодо подій, пов’язаних із Євромайданом.

«Церква молиться і закликає сьогодні усіх не тільки висловлювати свої думки, а молитися й просити в Бога мудрості в прийнятті відповідних рішень по євроінтеграції України, тому що тільки Господь може нам в цьому допомогти, – зазначив владика. – Усе, що на благо людей, Бог визначає правильним та корисним, і це має бути підтримано».

Високопреосвященний висловив упевність у тому, що Церква не може стояти осторонь того, що відбувається в суспільстві. Вона засуджує насильницькі дії – і тих людей, які порушили закон, перевищили владу, і тих, що закликали до насильницьких дій.

«Ми закликаємо усіх до миру, до любові, до порозуміння, а свої внутрішні переконанання відстоювати в межах чинного законодавства, – підкреслив керуючий єпархією. – Господь дає нам свободу вибору і свободу як таку. І нею треба скористатися вдало і правильно. Тому не має ніхто права забороняти свободу думок і дій, але в межах заповідей Божих».

05 грудня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо