Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Посилити молитви за Батьківщину

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина Ярослава Близнюка та Олександра Більчука

У середу, 27 листопада, на заговини перед Різдвяним постом (Пилипівкою), митрополит Луцький і Волинський Михаїл та духовна консисторія нашої єпархії закликає всіх вірних цими днями ревно просити Господа Бога благословити Україну в її прагненні до євроінтеграції. Нехай Всевишній скерує рішення зустрічі на найвищому рівні у Вільнюсі на благо нашої земної Вітчизни, а українському народові дарує мудрості й виваженості на цьому етапному відтинку нашої історії.

27 листопада 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо