Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Наступальна позиція!

Українська громадськість, а переважна більшість це християни, чекають підписання угоди про асоційоване членство нашої країни з Європейським Союзом. Ця подія викликає дуже неоднозначні почуття в серцях віруючих. Тому духовні очільники на різних рівнях, зокрема Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, через відповідні звернення роз’яснили свою позицію.

З ініціативи митрополита Луцького і Волинського Михаїла подібний документ ухвалила й Волинська рада Церков. Унаслідок кількох засідань робочої групи, які проходили під головуванням Київського Патріархату (представник – голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко), звернення підписали ієрархи або уповноважені всіх основних конфесій, що діють у нашому краї.

У документі зазначається, що глибока аморальність, агресивна дехристиянізація, які уразили Євросоюз, не повинні бентежити нас. Українці мають об’єднатися з християнами всього ЄС для рішучої протидії легалізації гріха, влити у Європу свіжу кров для нової євангелізації континенту.

Рада Церков Волині звернулася також до міністра соціальної політики Наталії Королевської з проханням усунути труднощі, пов’язані з розмитненням гуманітарної допомоги.

Тексти першого звернення – ось тут, другого – ось тут.

07 листопада 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо