Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У день інтронізації

20 жовтня 2013 р. У Володимирському патріаршому кафедральному соборі міста Києва в день інтронізації Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Світлина з сайта cerkva.info

20 жовтня митрополит Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Володимир-Волинський Матфей взяли участь у святкових Богослужіннях із нагоди 18-ї річниці інтронізації Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Як повідомляє сайт Cerkva.info, напередодні, 19 жовтня, у головному соборі Київського Патріархату Рівноапостольного великого князя Володимира було відправлено Всенічну, а у день свята – Божественну літургію та подячний молебень. Їх очолив Першоієрарх, із яким служили архієреї з усієї країни.

21 жовтня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо