Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Поспішайте придбати!

Настінний двосторонній церковний календар на 2014 р., випущений єпархіальним видавничим відділом «Ключі»

Єпархіальний видавничий відділ «Ключі» випустив настінний двосторонній церковний календар на 2014 р.

За оформленням він подібний до минулорічного. Зокрема, у ньому відображено особливо шановані на Волині свята й пам’ятні церковні дні. Але якість поліграфії – ще краща. На одній стороні календаря розміщено світлину митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який відправляє богослужіння у скиту Святого Духа чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату. На другій стороні – храм Успіння Пресвятої Богородиці у с. Старий Порицьк Іваничівського деканату, 230-річчя якого відзначатимем у 2014-му.

Придбати церковний календар можна у книгарні «Ключі» (Луцьк, просп. Волі, 2 – біля обласної юнацької бібліотеки), у храмах і монастирях єпархії.

16 жовтня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо