Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Напередодні дня ангела

12 жовтня 2013 р. Напередодні дня ангела митротолита Луцького і Волинського Михаїла. Світлина інформаційної служби єпархії

13 жовтня, коли Церква вшановує святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, єпархія відзначає день ангела митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Цього року присвяток припадає на неділю, тож спільне богослужіння правлячого архієрея з представниками духовенства від деканатів провели в суботу, 12 жовтня.

Божественну Літургію та подячний молебень у кафедральному соборі Святої Трійці з митрополитом служили: єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер протоієрей Микола Цап, в. о. ректора Волинської православної богословської академії (ВПБА) священик Володимир Вакін, декани та інші панотці. У Відправі взяли участь намісники й намісниці монастирів, викладачі й студенти ВПБА, миряни.

На завершення молебню вікарій від імені духовенства та вірян привітав високопреосвященного зі святом і подякував йому за плідну працю на винограднику Господньому. Зокрема, було відзначено, що керуючий єпархією особливу турботу приділяє розвитку чернечих обителей, розбудові комплексу споруд на території Свято-Троїцького собору, зокрема академії, зростанню парафій. Адже з часу призначення владики Михаїла на волинську кафедру освячено 66 храмів та зареєстровано 112 релігійних громад.

У відповідь на теплі слова іменинник подякував за молитву, підбадьорення на подальше служіння та наголосив: головне – мати в серці Бога та в усьому покладатися на Його волю і допомогу. Архіпастир зазначив, що не хотів би, щоб цей день був днем підведення підсумків, як зазвичай прийнято, оскільки вони виявляться незначними порівняно з тим, скільки ще треба зробити.

12 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо