Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Віримо, любимо й надіємось

30 вересня 2013 р. У храмі Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що на території Луцького біотехнічного інституту. Світлини Ігоря Сацика

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив престольне свято в храмі Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що на території Луцького біотехнічного інституту. За Божественною Літургією із владикою служили: віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, настоятель священик Андрій Ротченков, духовенство луцьких міського та районного деканатів, монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату. Серед молільників були ректор Наталія Гнатюк, студенти.

На завершення Відправи високопреосвященний виголосив проповідь про виховання дітей у вірі та нагородив благословенною грамотою старосту Федора Шиприкевича за допомогу в розбудові Божого дому.

Особлива окраса празника – вітання юних вихованців недільної школи, а також підопічних із Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, які в дарунок за турботу про них подарували парафії образ Спасителя, зроблений своїми руками.

07 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо