Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Не було? То буде! (додано фотосесію)

25 серпня 2013 р. В с. Стеблі Ковельського районного деканату. Світлина з архіву священика Матвія Олійника

25 серпня в с. Стеблі Ковельського районного деканату (де ніколи не було церкви) освятили хрест і наріжний камінь майбутнього храму Апостола і євангеліста Йоана Богослова. З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла богослужіння очолив декан протоієрей Іван Бонис. Із ним правили настоятель парафії священик Микола Качмар та інше місцеве духовенство.

У вас є внутрішня віра, а те, що ви розпочинаєте зводити церкву, свідчить і про зовнішню віру, зазначив о. Іван у слові до мирян. Це також значить: ваша віра щира і ви всім серцем хочете послужити Богові, щоб возносити молитви у Його домі, наголосив душпастир.

31 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо