Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Церква – Кобзареві

22 серпня 2013 р. Відкриття пам’ятника Тарасові Шевченку в Устилузі Володимирського районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

В Устилузі Володимирського районного деканату відкрито пам’ятник Тарасові Шевченку, одним із ініціаторів спорудження якого виступив настоятель місцевої парафії Вознесіння Господнього священик Юрій Здебський.

22 серпня монумент, розміщений перед міською радою, освятив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. За відправою з ним співслужили декан протоієрей Євген Шевчук й о. Юрій. До молитви долучились: народний депутат України Євген Мельник, голова райдержадміністрації Валентин Скуба, голова райради Степан Слащук, міський голова Віктор Поліщук, громадськість.

Ми поставили пам’ятник, щоб кожен, хто проходиме повз нього, міг задуматися, що він зробив для України, наголосив у своєму слові високопреосвященний, звертаючись до присутніх. Заклики Кобзаря шанувати й любити свою землю ніколи не зникнуть. У Святому Письмі так і сказано: «Шануйте й пам’ятайте наставників ваших». Ми пам’ятаємо й шануємо не лише своїх батьків, вчителів, а й вчителів народу, таких як Шевченко. Щоби нікого ні в чому не звинувачувати й щоби мати кращих керівників – насамперед треба ставати кращими самим. Бо по справах наших судитимуть нас і люди, і Бог, підкреслив архієрей.

24 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо