Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На знак примирення

6 липня 2013 р. Заупокійна літія в с. Павлівка Іваничівського деканату по жертвах Волинської трагедії 1943 року. Світлина інформаційної служби єпархії

6 липня у с. Павлівка Іваничівського деканату молитовно пом’янули жертв Волинської трагедії 1943 року. Богослужіння проведено в рамках громадської ініціативи Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (СНУ) та Українського католицького університету.

Заупокійні літії на польському та українському кладовищах відправив митрополит Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з деканом протоієреєм Ярославом Мельничуком та іншим духовенством. До молитви долучились єпископ УГКЦ Йосафат-Олег, священик РКЦ із Володимира, вчений, політичний і громадський діяч Ігор Юхновський, депутат Європарламенту Павло Коваль, член Головної ради Об’єднання українців у Польщі Мирослав Чех, ректор СНУ Ігор Коцан, представники громадськості.

«Не варто ховатися за віру чи національність, виправдовуючи свої гріховні вчинки. Перед Богом ми рівні... Гріх людиноненависті підштовхує робити погані вчинки, які спотворюють задум Божого творіння і навіть спонукає до людиновбивства. А хто є людиновбивцею? Диявол!.. Нема виправдання тим, хто вчинив людиновбивство, бо він заподіяв недобре Самому Богові, відібравши життя у ближнього... Нехай заповідь любові до Бога надихає нас прощати. І ми сьогодні просимо прощення за всіх», – сказав архіпастир.

08 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо