Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Навчати дітей, робити самим

1 червня 2013 р. Протоієрей Андрій Сидор – на урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Світлина з архіву священика

1 червня горохівський декан протоієрей Андрій Сидор взяв участь в урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яка проходили у місцевому Будинку культури «Просвіта». Душпастир виголосив вітальне слово, поблагословив дітей-сиріт і передав їм грошову матеріальну допомогу. Серед учасників заходу – голова райдержадміністрації Жанна Савчук, міський голова Віктор Годик.

З цієї ж нагоди й того ж дня в Луцьку завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії Валерія Лесюк на запрошення обласних відділення Дитячого фонду України, держтелерадіокомпанії та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяла участь у телерадіомарафоні «Поспішаймо робити добро!»

Звертаючись до глядачів, матінка Валерія зазначила, що насамперед ми повинні навчити своїх власних дітей любити ближніх, як самих себе. Тобто дружити з усіма дітьми і любити їх, незважаючи на те, чи це сирота, чи з неблагополучної сім’ї, чи важкохвора дитина. У міру можливості й ми, дорослі, повинні допомагати таким дітям та їхнім родинам, як з матеріальної точки зору, так і надавати духовну, психологічну підтримку. Не бути осторонь чужої біди, а намагатися шукати шляхи допомоги для потребуючих.

Переказати кошти до обласного відділення Дитячого фонду України можна на розрахунковий рахунок № 26000000001727 в ПАТ «Укрсоцбанк» в м. Київ, МФО 300023, код 05810132.

03 червня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо