Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Учителям буде легше

Книга Наталії Ротченкової «Свято в недільній школі»

Вийшла друком книга «Свято в недільній школі». Збірка містить сценарії заходів та сценок, добірки поезій для уроків Закону Божого, а також предметів морально-духовного спрямування в загальноосвітній школі. Охоплено найголовніші християнські свята, День матері тощо. Тексти повчальні, прості, апробовані, не складні для постановки в будь-якому навчальному закладі.

Уклала збірку Наталія Ротченкова, голова луцького міського методичного об’єднання вчителів основ християнської етики, викладач Закону Божого Центру християнського виховання дітей і молоді в обласному центрі.

Книгу, що побачила світ у видавництві «Терен», видано з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Її рокомендувала до друку науково-методична рада Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Замовити збірку «Свято в недільній школі» можна за тел. (096) 139-80-35 та електронною поштою rotchenkova.nata@ukr.net.

25 травня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо