Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Відновлено цілющий ключ

27 жовтня 2012 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує джерело й капличку над ним на честь Волинської ікони Богоматері в с. Куликовичі Маневицького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії
Історія цього джерела достовірно не відома. Проте мешканці с. Куликовичі Маневицького деканату впевнені у його цілющості. Колись до нього приходили як до рятівної криниці, однак за радянських часів занедбали. Нещодавно сім’я сільського голови Анатолія Шеремета вирішила відновити джерело, установити над ним купол, увінчаний хрестом. Неподалік цього урочища жив їхній рід, тож відроджений ключ – у пам’ять про дідів-прадідів. У відновленні їм допомогли працівники районного водного господарства.

І ось днями митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив джерело, капличку над ним і заклав капсулу в фундамент майбутньої більшої каплиці на честь Волинської ікони Богоматері. Молитву з ним творили декан протоієрей Андрій Закидальський та інше духовенство.

У слові владика закликав шанувати святі місця, а о. Андрій висловив надію, що тут буде безліч людей, які захочуть торкнутися духовного світу і попросити в Господа зцілення.
01 листопада 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо