Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Ківерецьке торжество

14 жовтня 2012 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолює престольний празник у соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Ківерці. Світлина інформаційної служби єпархії
14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив святкову Божественну Літургію в однойменному храмі м. Ківерці з нагоди престольного празника, 15-річчя від освяти місця під будівництво цієї церкви та 5-ліття надання їй статусу собору. Для подвійного ювілею подбали й про подвійний спів: окрім ківерецьких голосів прослава Пречистої Діви лунала ще й від архієрейського хору «Оранта».

Із владикою співслужили декан і настоятель парафії протоієрей Іван Семенюк, духовенство місцеве та з Луцького районного деканату. У відправі взяли участь представники обласної та міської влади.

Звертаючись до вірян, архієрей побажав усім покровительства Божої Матінки в подальшій розбудові нашої держави та християнського життя.
18 жовтня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо