Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Освята храму в день ангела

13 жовтня 2012 р. У Волинській православній богословській академії митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує домовий храм і відзначає день ангела. Світлина інформаційної служби єпархії
13 жовтня, коли Церква вшановує святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, наша єпархія відзначає день ангела митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Цьогоріч владика зробив це свято особливим: освятив домовий храм Волинської православної богословської академії (ВПБА). Церкву, розташовану на мансардному поверсі академічного корпусу, названо на честь всіх волинських святих.

У чині освячення та першій Божественній Літургії, відправленій одразу ж у цьому храмі, взяли участь єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер протоієрей Микола Цап, ректор протоієрей Ігор Швець із викладачами і студентами ВПБА, декани єпархії, інші священнослужителі, віряни.

Під час Служби Божої двоє студентів академії стали дияконом і священиком, а на завершення відправи було освячено хоругви й прапори з символікою ВПБА.

Від духовенства і мирян єпархії вітальне слово виголосив владика Матфей, подарувавши митрополитові ікону його святого покровителя. Ректор академії подякував високопреосвященному за його труди в будівництві академії.

У слові до присутніх високопреосвященний наголосив: особливість цього храму в тому, що Богослужіння тут звершуватимуть студенти цієї духовної школи, які для наслідування матимуть за приклад подвижництво наших волинських святих.
16 жовтня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо