Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Мощені – нова каплиця

23 вересня 2012 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує каплицю Різдва Пресвятої Богородиці на подвір’ї однойменного храму в с. Мощена Ковельського районного деканату. Світлина інформаційної служби єпрахії

23 вересня митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Мощена Ковельського районного деканату з нагоди 15-річчя освячення церкви й освятив новозбудовану Різдвобогородичну каплицю на подвір’ї Божого дому.

Із владикою співслужили: ковельський районний декан протоієрей Іван Бонис, міський – протоієрей Анатолій Александрук, старовижівський – священик Іван Зеленко, настоятель священик Василь Старевич та інше духовенство.

Владика виголосив проповідь про храм Божий, зокрема, про те, що перебуваючи в церкві, на Службі, людина досягає праведності й навчається жити з Господом, за Його Заповідями.

За Богослужінням владика нагородив настоятеля о. Василя золотим наперсним хрестом, а дванадцятьох жертводавців храму – благословенними грамотами.

25 вересня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо