Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Проща до Матінки

Акафіст перед Холмською чудотворною іконою Богоматері очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії

21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці, у день особливого вшанування Холмського чудотворного образа Богоматері, відбулося щорічне паломництво до оригіналу цієї реліквії, яка знаходиться в Музеї волинської ікони обласного центру.

Після Божественної Літургії в кафедральному соборі Святої Трійці священнослужителі й віряни на чолі з митрополитом Михаїлом хресним ходом прийшли до музею. Сюди ж прибули духовенство й парафіяни з луцького храму, названого на честь Холмського образа. Тут було відслужено акафіст Пресвятій Богородиці.

З високопреосвященним співслужили канцлер протоієрей Микола Цап, декан собору протоієрей Микола Нецькар, луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, інше духовенство – місцеве та з Тернопільщини. У святкуванні взяли участь викладачі й вихованці Волинської православної богословської академії.

В архіпастирському слові владика подякував учасникам богослужіння, які, незважаючи на негоду, звершили паломництво, за піднесену хвалу Пречистій Діві й за пожертви на реставрацію реліквій, що зберігаються в цьому закладі.

24 вересня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо