Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Із перших уст

На Страсному тижні горохівський декан протоієрей Андрій Сидор проводить урок духовності в одній із шкіл райцентру. Світлина з архіву священика
На Страсному тижні у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» м. Горохова провели уроки духовності. 9 квітня на запрошення директора Володимира Зінчука декан протоієрей Андрій Сидор в актовій залі розповів старшокласникам і вчителям про значення Страсної седмиці, а також про своє паломництво на Святу Землю у березні. Учасники заходу передивилися відео та світлини з цієї поїздки. Насамкінець о. Андрій передав навчальному закладу свічі, запалені біля Гробу Господнього, і книгу про святі місця Єрусалима.
20 квітня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо