Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Церква і освіта

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ УПРАВЛІННЯ ЄПАРХІЇ ТА ВОЛИНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

5 лютого 2006 р.

Єпископ Михаїл і ректор ВДУ Ігор Коцан підписують угоду про співпрацю. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Михаїл і ректор Волинського державного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан підписали угоду про співпрацю. Урочистість відбулася на засіданні Вченої ради університету, яка одностайно підтримала підписання документу.

У своєму виступі перед керівництвом і представниками професорсько-викладацького складу преосвященний висловив впевненість у плідності співпраці, підкресливши значну потребу в цьому як для викладачів, так і для студентів.

Після офіційної частини владика та священнослужителі...

05 лютого 2006 р.
1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-61
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо